Dieta sokowa

Dieta Sokowa

Dieta ta to system odżywiania, który można nazwać terapią sokową. Jak sama nazwa wskazuje koncentruje się ona na dostarczeniu organizmowi dostatecznej ilości soków owocowych. Wraz z nimi dostarczamy liczne witaminy i minerały.

ZAMÓW

Zamów swoją dietę!
KONTAKT


Dieta służy i jest użyteczna nie tylko osobom chcącym zgubić zbędne kilogramy. Dieta sokowa ma pomóc też zmienić nawyki żywieniowe tak, aby móc żyć zdrowiej. To nie wszystko: dodanie soków do diety ma podwyższać poziom energii, detoksykować organizm oraz polepszyć cerę.Nasz organizm wchłania przez skórę lub z pokarmów wiele toksyn, które odkładając się powodują często jego osłabienie. Warto co jakiś czas przeprowadzić kurację oczyszczającą, co pozwoli na
wydalenie złogów w jelitach i oczyszczenie z substancji szkodliwych.

Dieta ma być pozbawiona efektu jo­jo.

Nasza dieta sokowa jest kuracja opierającą się na podobnych zasadach co słynna dieta dr med.Ewy Dąbrowskiej. Bowiem owa kuracja warzywno – owocowa składa się wyłącznie z roślin nisko skrobiowych i niskocukrowych. W porównaniu z tradycyjnym żywieniem dostarcza ona pięciokrotnie mniejszej ilości kalorii (do 800 kcal/dzień) i także białka i węglowodanów, a ilość tłuszczu jest 20 – krotnie mniejsza, dlatego dla organizmu stanowi ona rodzaj postu leczniczego, czy inaczej głodówki zdrowotnej. W czasie tak restrykcyjnej diety cały metabolizm przestawia się na tory spalania, oczyszczania i regeneracji. W moczu pojawia się ślad acetonu, gdyż aceton, jak i inne ciała ketonowe powstaje w procesie spalania tłuszczu, a służy mózgowi za paliwo w czasie postu. Z tym procesem wiąże się potężny potencjał samoleczenia.


PRZYKŁADOWE MENU DIETY SOKOWEJ

  1. Sok wielowarzywny z natką pietruszki
  2. Sok z jabłka i selera naciowego
  3. Sok cytrusowy (pomarańcz, grejpfrut, kiwi)
  4. Sok z buraka
  5. Zielony sok ogórkowo – szpinakowy (z dodatkiem banana)

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zamów dietę na próbę. Przy zamówieniach powyżej 10 dni oferujemy atrakcyjne rabaty. Chcesz, aby cała rodzina odżywiała się zdrowo? Nie ma problemu, przedstawimy atrakcyjną ofertę.
KONTAKT