Poznaj nas

Poznaj nas

Serwis Kiełki na Widełki oferuje catering dietetyczny dostępny dla każdego, kto poszukuje sposobu na zdrowe odżywianie się.

Efekty współpracy z wybitnymi sportowcami, którzy korzystają z posiłków przygotowanych przez Kiełki na Widełki przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Zachęceni ich entuzjastycznymi opiniami, stworzyliśmy również ofertę dla osób, których celem nie jest bicie sportowych rekordów na boisku, bieżni czy basenie. Doskonale wiemy, że codziennie życie mamy czy też pracownika korporacji wymaga czasem wysiłku nie mniejszego niż wyczerpujący trening zawodnika MMA:-).

Posiadamy własny zakład produkcyjny, który został specjalnie przygotowany na potrzeby cateringu dietetycznego (z uwzględnieniem wszystkich norm sanitarnych).
Zamów jedną z naszych diet, a szybko przekonasz się, że Kiełki na Widełki to coś więcej niż tylko pyszne posiłki.

Ludzie, którzy tworzą Kiełki na Widełki:

Pomysłodawcy:

Maciej Sakson, Marcin Makowski, Tomasz Wrześniewski  – pasjonaci sportu oraz dobrego i zdrowego jedzenia. Mamy świadomość, jak duże znaczenie dla każdego z nas ma to, co jemy i czy jemy regularnie. Jednocześnie wiemy, jak mało mamy czasu, by o to zadbać. Dlatego połączyliśmy nasze siły, by codzienne przygotowywanie zdrowych dań nie było już dla Was kłopotem. Oferujemy Wam nie tylko pełnowartościowe jedzenie, ale przede wszystkim, wsparcie w walce o zdrowy styl życia.

Zespół:

– Zespół doświadczonych kucharzy, którzy swój warsztat szlifowali w najlepszych warszawskich restauracjach.
– Sprawne biuro i niezawodny dział logistyki.
– Eksperci, którzy wspierają nas swoją fachową wiedzą z zakresu żywienia, sportu, najnowszych trendów dietetycznych.

Naszym celem jest byście żywili się zdrowo, smacznie i wygodnie!