Jak działamy

Dieta z dowozem do domu

Jeśli nie masz czasu, żeby biegać po pracy do sklepu w poszukiwaniu produktów na zdrowe posiłki na kolejny dzień, ani tym bardziej nie masz ochoty spędzać długich godzin w kuchni przygotowując je – nie musisz już tego robić. Pozwól nam się tym zająć. Zamów nasze dietetyczne posiłki i przeznacz swój cenny czas na to, co dla Ciebie ważne.


Krok 1

Wybór diety
i zamówienie

Naszym celem jest dostarczenie Ci diety dostosowanej do Twoich potrzeb i dlatego to Ty wybierasz odpowiednią dietę dla siebiesprawdź nasze diety.

Nie wiesz, którą dietę wybrać? Skontaktuj się z nami – nasz dietetyk jest do Twojej dyspozycji. Pomoże dobrać dietę, która będzie najbardziej odpowiednia dla Ciebie, biorąc pod uwagę Twój tryb życia, płeć, stan zdrowia, a przede wszystkim cel, jaki chcesz osiągnąć: zgubienie zbędnych kilogramów, czy po prostu zdrowe odżywianie.

Wypełnij formularz kontaktowy lub po prostu zadzwoń, by potwierdzić szczegóły zamówienia i płatności z naszym konsultantem.
Po ustaleniu szczegółów otrzymasz e-mail potwierdzający zamówienie oraz termin realizacji dostaw. Dostawy realizowane są w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania takiego potwierdzenia.


Krok 2

Przygotowanie posiłków

Każdego dnia przygotowujemy dla Ciebie 5 zbilansowanych posiłków według menu opracowanego przez naszego dietetyka. Nasze posiłki przygotowywane są ze świeżych produktów, które zamawiamy u sprawdzonych dostawców. Zespół doświadczonych kucharzy dba o to, by jedzenie było nie tylko zdrowe, ale i smaczne.

Gotowe posiłki są pakowane w higieniczne opakowania jednorazowe.


Krok 3

Dostawa

W porze nocnej dostarczamy posiłki pod wskazany przez Ciebie adres, byś każdy dzień mógł rozpocząć od pysznego, zdrowego śniadania.
Do Ciebie należy wybór, czy chcesz otrzymywać zestawy na 5 czy na 7 dni w tygodniu. Jeżeli wybrałeś dietę na 7 dni – zestaw na niedzielę otrzymasz w sobotę.
Jeśli chcesz wstrzymać dostawy na kilka dni lub zmienić adres dostaw – poinformuj nas o tym na dwa dni robocze przed planowaną zmianą.
Na terenie Warszawy dostawa jest BEZPŁATNA! Koszt dostawy poza obszar Warszawy będzie ustalany indywidualnie.

Szczegóły znajdziesz w naszym Regulaminie.