Dieta 1000 kcal

Jak sama nazwa wskazuje, dieta ta polega na takim odżywianiu, aby dziennie nie przekroczyć 1000 kalorii, ale jednocześnie dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych wartości odżywczych.

ZALETY DIETY 1000 KCAL

  • efekty są szybko widoczne
  • dieta jest zrównoważona – dostarcza niezbędnych składników odżywczych
  • racjonalny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów.

ZAMÓW

Zamów swoją dietę!
KONTAKT


Ten program żywieniowy pozwala zrzucić ok. 1 kilograma tygodniowo. Jego podstawową zasadą jest ograniczenie dziennej dawki kalorii, co spowoduje, że nasz organizm zacznie zużywać zmagazynowane tłuszcze. W trakcie trwania tej diety spożywa się pięć posiłków, które, choć są niewielkie, zawierają wszelkie składniki odżywcze, minerały i witaminy konieczne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Stosując dietę 1000 kcal należy regularnie spożywać 5 posiłków w ciągu dnia, których nie należy zastępować 2 czy 3 o takiej samej łącznej ilości kalorii. Nasz organizm zużywa energię przez cały czas, dlatego bardziej skuteczne są mniejsze, ale częste posiłki. Dieta jest jednak tak zbilansowana, że dostarcza nam wszystkich niezbędnych składników, jakimi są m.in.: tłuszcze, węglowodany, białka, witaminy oraz mikroelementy.


PRZYKŁADOWE MENU DIETY 1000 KCAL

  1. Śniadanie omlet z otrębami owsianymi z cukinią i pomidorkami koktajlowymi na liściach młodego szpinaku
  2. II śniadanie zupa krem z kalafiora z curry
  3. Obiad pieczona pierś kurczaka z ananasem, surówka z selera z rodzynkami, ryż basmati z olejem z pestek winogron
  4. Podwieczorek sernik z kaszy gryczanej z suszonymi morelami według autorskiego przepisu naszego szefa kuchni
  5. Kolacja sałatka z rukoli z serem feta, świeżym ogórkiem, pomidorami, czarnymi oliwkami, pestkami dyni i sosem winegret

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zamów dietę na próbę. Przy zamówieniach powyżej 10 dni oferujemy atrakcyjne rabaty. Chcesz, aby cała rodzina odżywiała się zdrowo? Nie ma problemu, przedstawimy atrakcyjną ofertę.
KONTAKT