dieta ketogeniczna

ZALETY DIETY KETOGENICZNEJ

est to dieta wysokotłuszczowa zawierająca bardzo niską ilość węglowodanów. Jeśli chcesz się czuć wyjątkowo lekko i mieć znakomite samopoczucie, wyłącz z codziennego menu węglowodany i zastąp je tłuszczami.

Dieta ketogeniczna dostarcza do organizmu odpowiednią ilość tłuszczy nasyconych w stosunku do tłuszczy jednonienasyconych oraz wielonienasyconych w tej samej ilości. Głównym zadaniem diety ektogenicznej jest stosunkowo szybka utrata wagi ciała poprzez spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej oraz retencja wody zalęgającej pod skórą. Dieta ketogeniczna jako jedna z niewielu diet potrafi przynieść zaskakująco szybkie efekty już po 1 miesiącu stosowania!

Przy zakończeniu diety ektogenicznej bardzo ważna jest konsultacja z dietetykiem lub innym specjalistą żywieniowym w celu ustalenia kolejnego planu żywieniowego tak, aby nie powrócić do starych nawyków i zapobiec efektowi jo-jo. Dieta przeznaczona jest dla osób aktywnych fizycznie nastawionych na konkretny wynik w sportach sylwetkowych oraz osób, które nie uprawiają żadnej aktywności fizycznej i mają skłonność do nabierania nadmiernej tkanki tłuszczowej.

ZAMÓW

Zamów swoją dietę!
KONTAKT


Dieta ektogeniczna dostarcza do organizmu odpowiednią ilość tłuszczy nasyconych w stosunku do tłuszczy jednonienasyconych oraz wielonienasyconych w tej samej ilości. Głównym zadaniem diety ektogenicznej jest stosunkowo szybka utrata wagi ciała poprzez spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej oraz retencja wody zalęgającej pod skórą Dieta ketogeniczna jako jedna z niewielu diet potrafi przynieść zaskakująco szybkie efekty już po 1 miesiącu stosowania!

Bardzo ważne przy zakończeniu diety ektogenicznej jest konsultacja z dietetykiem lub innym specjalista żywieniowym w celu ustalenia kolejnego planu żywieniowego tak aby nie powrócić do starych nawyków ,i zapobiec efektowi jo-jo Dieta przeznaczona jest dla osób aktywnych fizycznie nastawionych na konkretny wynik w sportach sylwetkowych ,jak i dla osób które nie uprawiają żadnej aktywności ,natomiast mające skłonność do nabierania nadmiernej tkanki tłuszczowej.


PRZYKŁADOWE MENU DIETY KETOGENICZNEJ

  1. Śniadaniejajka sadzone na boczku
  2. II śniadanie serek wiejski z pestkami z dyni, nasionami chia i sezamem oraz papryką
  3. Obiad Kurczak grillowany podany z brokułami oraz obsypany płatkami migdałów
  4. Podwieczorek Ryba słodkowodna z avocado
  5. Kolacja Twaróg 0% oblany olejem kokosowym posypany jagodami goji

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zamów dietę na próbę. Przy zamówieniach powyżej 10 dni oferujemy atrakcyjne rabaty. Chcesz, aby cała rodzina odżywiała się zdrowo? Nie ma problemu, przedstawimy atrakcyjną ofertę.
KONTAKT