Dieta Oczyszczająca

Ten program podbił serca naszych klientów. Jest to kuracja, składająca się z pysznych, urozmaiconych zup i kremów warzywnych.

ZALETY DIETY OCZYSZCZAJĄCEJ

  • przyspiesza i usprawnia proces trawienny
  • daje uczucie lekkości
  • poprawia samopoczucie

ZAMÓW

Zamów swoją dietę!
KONTAKT


Zadaniem diety oczyszczającej jest dostarczenie organizmowi niezbędnych składników, które pomogą uregulować przemianę materii. Dieta ta nie powoduje szybkiej utraty masy ciała, a raczej sprzyja pozbyciu się zalegających, toksycznych złogów. Jest przy okazji niskokaloryczna, opiera się głównie na produktach z dużą zawartością błonnika pokarmowego oraz warzywach i owocach. Przez cały czas trwania kuracji należy wspomagać oczyszczanie dużą ilością wody mineralnej – min. 2 litry dziennie, naparami ziołowymi, herbatami białą i zieloną.

Dieta oczyszczająca to dobry sposób, żeby pozbyć się uczucia ciężkości. Dzięki niej pozbędziesz się obrzęków, a twoja skóra stanie się jędrniejsza. Należy jednak pamiętać, że diety oczyszczające mogą stosować jedynie osoby zdrowe. Dieta ta to doskonały wstęp do stosowania diet odchudzających.


PRZYKŁADOWE MENU DIETY OCZYSZCZAJĄCEJ

  1. Śniadanie Zupa krem z pietruszki
  2. II śniadanie Zupa jarzynowa
  3. Obiad Zupa krem z cukinii
  4. Podwieczorek Mus z ananasa i mleka kokosowego
  5. Kolacja Zupa krem z pieczonej papryki z pomarańczą

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zamów dietę na próbę. Przy zamówieniach powyżej 10 dni oferujemy atrakcyjne rabaty. Chcesz, aby cała rodzina odżywiała się zdrowo? Nie ma problemu, przedstawimy atrakcyjną ofertę.
KONTAKT