Dieta 1500 kcal

Dieta 1500 kcal to bardzo dobry i zdrowy sposób na pozbycie się nadwagi bez ryzyka pojawienia się efektu jo-jo.

ZALETY DIETY 1500 KCAL

  • brak ograniczeń czasowych do stosowania diety
  • różnorodne, smaczne, sycące posiłki
  • brak efektu jo-jo

ZAMÓW

Zamów swoją dietę!
KONTAKT


Prawidłowo zbilansowane posiłki, zawierające odpowiednie porcje węglowodanów, tłuszczu i białka, dostarczają organizmowi wszelkich składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Stosując tę dietę nie odnotujemy od razu drastycznego spadku wagi – zbędne kilogramy traci się powoli i stopniowo. Dzięki temu taka dieta może być sposobem na zdrowe jedzenie, nie ma ograniczenia czasowego dla jej stosowania.

Nie ma również przeciwwskazań, co do osób decydujących się na taki program żywieniowy, dlatego bez obaw mogą ją stosować osoby otyłe, aktywne fizycznie lub wykonujące ciężką fizyczną pracę. Taki sposób żywienia wybierają też często osoby, które osiągnęły już pożądaną wagę i chcą utrzymać jej efekt.


PRZYKŁADOWE MENU DIETY 1500 KCAL

  1. Śniadanie pasta jajeczna z rukolą, pomidorki koktajlowe, pieczywo żytnie razowe
  2. II śniadanie zupa krem z pomidorów ze świeżą bazylią
  3. Obiad kurczak w marynacie jogurtowo-czosnkowej podawany z ziemniakami pieczonymi z rozmarynem i warzywami gotowanymi na parze z oliwą rozmarynową
  4. Podwieczorek krem raffaello z kaszy jaglanej z granatem
  5. Kolacja aromatyczna sałatka z roszponki, marchewki pieczonej w curry z imbirem i cynamonem, ser feta, prażone pestki dyni

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zamów dietę na próbę. Przy zamówieniach powyżej 10 dni oferujemy atrakcyjne rabaty. Chcesz, aby cała rodzina odżywiała się zdrowo? Nie ma problemu, przedstawimy atrakcyjną ofertę.
KONTAKT